Jeśli warto wziąć kredyt?

Skorzystaj z naszego doświadczenia
aby ocenić swoje możliwości.

logo

KRESCO i Twoje finanse

Sfera finansów osobistych powinna charakteryzować się prywatnością, poufnością i indywidualnym podejściem. Jeśli rozważasz zaciągnięcie zobowiązania zwykle towarzyszy Ci niepewność. To zjawisko powszechne w przeciwieństwie do oceny ryzyka, której dokonuje konkretna osoba w oparciu o indywidualne cechy i wiedzę, dlatego dajemy proste narzędzie, które pomoże w procesie decyzyjnym. Uzyskanie oferty od pożyczkodawcy wiąże się z wydłużonym czasem weryfikacji, koniecznością udzielenia bardzo szczegółowych informacji, KRESCO pomoże ocenić wasze możliwości kredytowe zanim udacie się do bankierów i bezpłatnie przedstawi indywidualne propozycje odpowiadające waszym możliwościom, spośród setek ofert dostępnych na rynku.


WIEDZA

• instytucje naukowe
• profesjonale szkolenia
• organizacje międzynarodowe

PRAKTYKA

• ponad 100 projektów
• różnorodne środowiska
• wykorzystanie zaawansowanych narzędzi

DOŚWIADCZENIE

• 20+ lat w tworzeniu modeli symulacyjnych
• 10+ lat analizy danych
• 7+ lat w finansach

O nas

Kresco.pl jest serwisem wspólnie opracowanym z Biurem Analiz i Symulacji Systemów. Od początku istnienia (2011) współpracuje z osobami o dużym doświadczeniu i wiedzy, które stworzyły interdyscyplinarny zespół niezbędny do realizacji projektów z zakresu modelowania, oceny ryzyka czy oceny skutków decyzji finansowych i ekonomicznych.
KRESCO to odpowiedź na szybko rosnące zapotrzebowanie. Ponad 15mln Polaków ma kredyty, ponad 12mln rozważa zaciągnięcie zobowiązań, dlatego nasze rozwiązanie zainteresuje zarówno te osoby, które mają już historię kredytową a także te, których doświadczenie z instytucjami finansowymi jest niewielkie.
Projekt kresco.pl jest realizowany z wykorzystaniem wiedzy w takich dziedzinach jak: finanse, modelowanie matematyczne, teoria gier czy statystyka. Głównym elementem jest model scoringowy. Interaktywne procesy pozyskiwania i zautomatyzowanej analizy danych powodują, że parametry modelu podlegają ciągłej autokorekcie co prowadzi do systematycznej poprawy wiarygodności wyników.
Można zatem przyjąć, że im więcej osób korzysta z tego systemu (wprowadza informacje) tym większa będzie wiarygodność wyników i dopasowanie propozycji.
Analizujemy dane, badamy zależności aby przed przekazaniem spersonalizowanych rekomendacji, dokonać korekty oceny danego pożyczkodawcy. Jeśli nasze wskazówki okażą się dla Ciebie przydatne i uznasz za celowe skorzystanie z nich, wszystkie strony wygrywają.

Naszym celem jest dostarczanie właściwych informacji we właściwym czasie abyś podejmował świadome decyzje finansowe.


chciałbyś wyrazić swoją opinię, nawiązać współpracę, napisz do nas

przez Biuro Analiz i Symulacji Systemów z siedzibą w Kwirynowie, 05-082 ul. Żurawiowe Mokradła 19, NIP: 5271443344, REGON: 143782724 w celu kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Zostałem/am zapoznany/a z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Biuro Analiz i Symulacji Systemów z siedzibą w Kwirynowie, 05-082 ul. Żurawiowe Mokradła 19, NIP: 5271443344, REGON: 143782724. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty handlowej. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Moje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom współpracującym oraz upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Niezależnie od powyższego mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie moich danych oraz wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną jest wprawdzie dobrowolne, jednakże ich podanie jest warunkiem koniecznym do kontaktu ze mną oraz przedstawienie oferty. Decyzje dotyczące kontaktu oraz przedstawienia oferty nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

kontakty:

+22 487 12 69
BAiSS
Żurawiowe Mokradła 19
05-082 Kwirynów